Malowanie ścian Mszczonów, Żyrardów

W naszej firmie świadczymy usługi remontowo-budowlane, w ramach których oferujemy profesjonalne malowanie. Żyrardów i Mszczonów to nasz główny obszar działania, również nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i innych miejscowości w województwie mazowieckim. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferujemy usługi takie jak:

  • malowanie ścian i sufitów
  • malowanie stolarki drzwiowej i okiennej
  • malowanie balustrad, krat, rur itp.
  • malowanie posadzek
  • malowanie elewacji

Malowanie ścian (Żyrardów, Mszczonów) wykonujemy zawsze kompleksowo, dlatego też nasze prace obejmują czynności takie jak: przygotowanie powierzchni do prowadzenia malowania, w tym reperacje pęknięć, naprawa tynku, usuwanie starych warstw farby, jeżeli to potrzebne, malowanie preparatami podkładowymi, poprawki, gdy są one konieczne.

Stosujemy rożnego rodzaju farby – malujemy farbami podkładowymi i nawierzchniowymi na różnych podłożach wewnętrznych i zewnętrznych. Stosujemy farby emulsyjne, olejne, matowe oraz z połyskiem, natomiast na elewacje stosujemy farby fasadowe, akrylowe i silikatowe. Klientom przedstawiamy palety kolorów Flugger, Benjamin Moore, Tikkurilla, Beckers, Ral, Dulux i inne – dysponujemy pełną gamą i pomożemy w doborze najlepszej farby, która sprawdzi się w danym miejscu.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji i prosimy o kontakt – odpowiedzmy na wszystkie pytania. Nasz pracownik przyjedzie do ciebie i wykona wycenę.

Malowanie ścian Mszczonów, Żyrardów – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Bezpłatna wycena

Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę: 509-588-921