Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej! Jako PHU KUSZTELSKI działamy już od 2003 roku i oferujemy każdemu z naszych klientów pełną i fachową obsługę remontowo-budowlaną. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych – remontujemy i wykańczamy domy, mieszkania, apartamenty, biura, sklepy, obiekty usługowe i inne.

Siedziba naszej firmy znajduje się pod Warszawą i prowadzimy obsługę na terenie województwa mazowieckiego, a także na obszarze całej Polski na zamówienie. Koncentrujemy się głównie na takich miejscowościach jak Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Skierniewice, Sochaczew, Pruszków, Piaseczno. Dojeżdżamy bezpłatnie do klientów po to, aby zaprezentować naszą ofertę i przeprowadzić konsultację, dlatego jeżeli szukasz dobrej firmy remontowo-budowlanej, w takim przypadku możesz skontaktować się z nami już teraz!

Doświadczenie od 10 lat

Przez ponad 10 lat zebraliśmy szerokie doświadczenie i jesteśmy obecnie dynamicznie rozwijającą się firmą, która ciągle dąży do tego, aby zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie remontów i prac budowlanych różnych typów, a także współpracujemy z wieloma wykonawcami, dzięki którym nasz zakres usług jest jeszcze szerszy. To powoduje, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z praktyczne każdym zleceniem od naszych klientów.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w szczególności w budownictwie ogólnym, mieszkaniowym i apartamentowym. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje remonty, prace wykończeniowe, malarskie, murarskie, tynkarskie i posadzkarskie. Wykonujemy usługi skoncentrowane na potrzebach naszych klientów, dlatego dopasujemy się indywidualnie do twoich potrzeb niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomalować ściany, czy też zależy ci na tynkowaniu maszynowym. Podejmujemy się również szeroko zakrojonych prac – remontów generalnych, wykańczania wnętrz lokali zgodnie z projektami. Również wykonujemy usługi nietypowe – wystarczy tylko skontaktować się z nami, aby uzyskać dokładne informacje.

Co wyróżnia nas na rynku usług budowlano-remontowych?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że szukanie firmy do wykonania remontu czy prac wykończeniowych może być trudne. W branży działa wiele ekip, ale nie każda jest godna zarekomendowania. Dlatego naszym celem było stworzenie takiej oferty, która zadowoliłaby każdego klienta pod katem jakości oraz przystępnych cen. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników budowlanych posiadających wieloletnią praktykę w swoich branżach, którzy mogą poradzić sobie z niemalże każdym zleceniem. Nie musisz przy tym obawiać się rachunków, ponieważ zależy nam na tym, aby korzystanie z naszych usług nie wiązało się z wysokimi kosztami.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji – prosimy o przesłanie do nas zapytania przez e-mail lub też o telefon, aby umówić się na dogodny termin konsultacji wraz z nami. Odpowiemy szczegółowo na wszystkie zadane pytania i przedstawimy indywidualną wycenę zgodnie z przedstawionym nam zakresem prac.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!