Układanie glazury Mszczonów, Żyrardów

Oferujemy klientom kompleksowe usługi flizowania i układania glazury, gresu, terakoty, płyt z kamieni, a także innych materiałów. Zapewniamy naszym klientom zawsze jak najlepsze efekty, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w ramach prac remontowo-budowlanych, co powoduje, że jesteśmy w stanie stworzyć jedyne w swoim rodzaju kompozycje, także kunsztowne i dekoracyjne mozaiki.

Układanie glazury (Żyrardów, Mszczonów i okoliczne miejscowości) obejmuje prace takie jak:

  • przygotowywanie powierzchni pod układanie glazury
  • układanie glazury i terakoty zewnętrznie i wewnętrznie
  • docinanie płytek maszynowo i ręcznie
  • wstawianie pasków, dekorów, ornamentów
  • układanie płytek ściennych i podłogowych w mozaiki

Również nasza oferta obejmuje czynności takie jak: obudowa wanien, brodzików, podestów, układanie terakoty na stopniach schodowych, tarasach itp. Wykonujemy prace zarówno w łazienkach, jak i w kuchniach, a także w innych pomieszczeniach, na przykład na korytarzach, klatkach schodowych, także na schodach zewnętrznych i tarasach, w obiektach usługowych, handlowych, gospodarczych i innych.

Nasi pracownicy zawsze są gotowi do pomocy, doradzą w doborze odpowiednich materiałów i dobiorą je tak, aby posadzki i ściany były wytrzymałe i prezentowały się estetycznie. Wykonujemy nasze usługi zgodnie z życzeniami klientów, a także według przedstawionych nam projektów. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania informacji o cenie prac.

Układanie glazury Mszczonów, Żyrardów – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Bezpłatna wycena

Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę: 509-588-921