Układanie paneli Żyrardów, Mszczonów

W naszej firmie PHU KUSZTELSKI świadczymy klientom kompleksowe usługi remontowo-budowlane, w ramach których oferujemy także układanie paneli. Żyrardów i Mszczonów, Warszawa, a także okoliczne miejscowości to główny obszar naszego działania. Usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Panele to estetyczny materiał na podłogi, który wyróżnia się także atrakcyjnymi cenami. W sklepach wybór wzorów paneli jest bardzo szeroki – doskonale potrafią one odwzorować naturalne drewno i są dostępne w szerokiej gamie wybarwień, co powoduje, że można dopasować je indywidualnie do aranżacji przestrzeni.

Nasza oferta obejmuje prace takie jak:

  • przygotowywanie posadzek i ścian pod montaż paneli
  • układanie paneli podłogowych i ściennych
  • układanie boazerii drewnianych
  • montaż listew przypodłogowych
  • montaż listew progowych

Doradzamy naszym klientom w doborze odpowiednich modeli paneli, aby odpowiadały one wymaganiom dotyczącym użytkowania lokalu. Dysponujemy własnym transportem, dlatego możemy dowieźć na miejsce panele (Mszczonów, Żyrardów, Warszawa i okoliczne miejscowości). Gwarantujemy przy tym terminowość świadczonych przez nas usług, a także ich przystępne ceny.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami – układanie paneli Mszczonów, Żyrardów, w takim przypadku prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania odpowiedzi. Nasz pracownik dojedzie na miejsce i przygotuje indywidualną wycenę.

Panele Żyrardów, Mszczonów – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Bezpłatna wycena

Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę: 509-588-921